WSTECZ

Uwaga, uwaga! Czas ogłosić wyniki konkursu walentynkowego! 🙂

 

Przynajemy się bez bicia, że daliście nam twardy orzech do zgryzienia ;-). Wybór naprawdę nie był prosty, zwłaszcza, że wiele z Waszych recenzji jest naprawdę świetnych. Zadawaliśmy sobie pytanie, którym kryterium wyboru powinniśmy kierować się w pierwszej kolejności? Odkąd konkurs został przeniesiony na facebooka, szybko zauważyliśmy, że system oddawania głosów na recenzję przez innych uczestników nie działa tak, jak powinien – bo dużo naprawdę fajnych recenzji zjechało na sam dół i zostało zupełnie niezauważonych przez innych, a z kolei lajki innych nie zawsze były zbierane w sposób „organiczny”. Na szczęście mieliśmy w tej kwestii jeszcze jakieś odniesienie z portalu gastronauci.pl – zanim przenieśliśmy z niego swój konkurs porobiliśmy zrzuty ekranu, gdzie wyświetlała się również ilość głosów oddanych na recenzję przez innych użytkowników.

 

Przede wszystkim jednak ocenialiśmy Wasze recenzje poprzez te cztery kryteria: Obiektywność, Szczegółowość, Zgodność z prawdą oraz Przydatność – gdzie „przydatność” oznaczała także, na ile recenzja jest przydatna również dla nas. A mimo to wybór nie był prosty! I w ten sposób, zamiast wyłonić jednego zwycięzcę z ewentualnym drugim i trzecim miejscem… Przyznaliśmy aż 6 nagród! 🙂

 

Oto zwyciezcy!

 

1 miejsce: Katarzyna Ładyńska. Jednogłośnie przyznaliśmy Kasi pierwsze miejsce za recenzję, którą można spokojnie nazwać wybitną. Zachwyciła nas wszystkich nie tylko szczegółowością, obiektywnością, przydatnością i zgodnością z prawdą, ale też lekkim piórem i stylem. Recenzja Kasi zdążyła też w bardzo krótkim czasie swojego „pobytu” na portalu gastronauci.pl zdobyć tam największą liczbę głosów innych gastronautów. Dlatego też bez cienia wątpliwości przyznajemy pierwszą nagrodę Kasi: kolacja dla dwojga w walentynki bez limitu jedzenia! 🙂

 

2 miejsce exe quo: Joanna Svoyaak i Jarosław Rybacki. Nie mogliśmy się zdecydować, komu z Was przyznać drugie miejsce, więc przyznaliśmy obojgu :-). Obie recenzje są naprawdę świetne – i nie tylko pod względem naszych kryteriów, ale także pod względem stylu. Naprawdę miło nas zaskoczyliście! 🙂 Druga nagroda idzie więc zasłużenie w Wasze ręce: dowolny napój i dowolny deser dla Was i dla wybranków/wybranek Waszych serc 🙂. W walentynki rezerwacje mamy już zamknięte, ale nagroda do wykorzystania do końca lutego.

 

3 miejsce: A.e. Frank. Przyznaliśmy pannie (pani? ;-)) Frank trzecie miejsce głównie ze względu na przydatność jej recenzji dla nas, restauratorów – i przy okazji bardzo dziękujemy za pokazanie nam palcem bardzo ważnych rzeczy, które możemy usprawnić w naszym lokalu, żeby wszystkim było milej :-). Trzecia nagroda dla Ciebie: dowolny napój dla pary :-). W walentynki rezerwacje mamy już zamknięte, ale nagroda do wykorzystania do końca lutego.

 

4 miejsce exe quo: Ewa Cieślik i Martyna Gotowczyc. I znów nie mogliśmy się zdecydować, do której z Was powinna powędrować nagroda nr 4 – więc dzięki naszemu niezdecydowaniu skorzystacie obie ;-). Napisałyście naprawdę fajne recenzje i bardzo Wam za nie dziękujemy! Zasłużona czwarta nagroda idzie do Was: rabat 20% od posiłku dla pary 🙂.W walentynki rezerwacje mamy już zamknięte, ale nagroda do wykorzystania do końca lutego.

 

Nasze gratulacje! 🙂

 

PS Do zwycięzców: Przekażemy naszym kelnerkom Wasze imiona i nazwiska, których używacie na facebooku 🙂

radhe vega indyjskie zdobienia