WSTECZ

Już od paru dni Wasze serca podbija nasza nowa pozycja w menu: Coconut strawberry lassi czyli wegańskie lassi truskawkowe na mleku kokosowym! Mniam!

 

Nie próbowałeś jeszcze? Naprawdę? My damy Ci 5 powodów, dla których natychmiast powinieneś!

 

Po pierwsze: idą walentynki! Możesz zapytać: a co to ma wspólnego z truskawkowym lassi? Może Cię to zadziwi, ale truskawki są uznawane za jeden z najlepszych afrodyzjaków! Sekret tkwi w dużej zawartości cynku, który działa na libido, zwłaszcza u mężczyzn. Przyjdź ze swoją wybranką lub wybrankiem serca i sami się przekonajcie! 🙂

 

Po drugie: poprawa humoru. Tak, tak – truskawki poprawiają humor i wspomagają wydzielanie endorfin. A zresztą, co Wam będziemy dużo mówić. Wszyscy dobrze wiemy, jak fajnie czujemy się po truskawkach :-). A ponoć wystarczy zaledwie miseczka truskawek, by nasz mózg zaczął czuć się bardziej wesoło.

 

Po trzecie: by pięknym i młodym być! W truskawkach obecne są również przeciwutleniacze, które spowalniają procesy starzenia. Kto by pomyślał, że można tak łatwo połączyć przyjemne z pożytecznym!

 

Po czwarte: bo zdrowo! Czy wiesz, że mleko kokosowe nazywane jest złotym środkiem leczniczym? Zawdzięcza to dużej zawartości wapnia, magnezu, potasu, żelaza, fosforu. Ponadto jest bogatym źródłem witamin, minerałów, aminokwasów, zdrowych tłuszczy, przeciwutleniaczy, węglowodanów, błonnika oraz białka. I jest wegańskie!

 

Po piąte: bo to jest po prostu pyszne! Truskawki i mleko kokosowe – i nic więcej mówić nie trzeba. To jedno z najpyszniejszych połączeń pod słońcem!

radhe vega indyjskie zdobienia